| CătălinB02 a întrebat:

Buna TPUhappy Care imi zice cum fac clan in Gta San Andreas Multiplayer si cum adaug pe cineva in clan/si daca este ceva money hack pentru Multiplayer. FUnDa!

Răspuns Câştigător
| CatalinAlexandru28 a răspuns:

In sa-mp nu stiu cum sa fac clan (decat daca vorbesti cu unii si zici ca vrei sa formezi un clan cu ei) dar la gta sa stiu cum sa faci un clan ca sa te urmareasca oriunde:
cand vezi un clan in verde te duci la el si dai click dreapta si ti apasat apoi dai pe G si gata vor veni dupa tine!
FUNDA?