| anonim_4396 a întrebat:

Sal, am nevoie de ajutor... laptopul meu a inceput sa scrie numai cu ppppppppppppppppp si cand l-am restartat imi tiuie, abia am putut sa intru in safe mode pentru ca nici parola nu am putut sa o scriu ( doar in safe mode cu greu am reusit). Imi puteti spune ce se intampla, e virus sau s-a stricat laptopul?

2 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

Ai varsat ceva pe tastatură?
Dacă nu, verifică dacă nu ți s-a blocat vreo tastă (eventual p).

| Jimmyyyy a răspuns (pentru Hammurabi):

Nu e blocata nici o tasta, pur si simplu jucam cs 16 si cand am vrut sa scriu in chat imi scria numai p, am iesit din joc si pe desktop imi palpaiuai toate iconitele care incepeau cu p, am dat restart la laptop si in contiunuare povestea de sus