| bogdanromanul a întrebat:

Sal
am o intrebare importanta:
jocul Dead Space 3 merge (pe cele mai mici setari) pe un laptop Toshiba A300 satellie (din 2009) cu procesor Core 2 Duo de 2, 53GHz, 4GB RAM si placa video ATI Mobility Radeon HD 3650, ca eu nu prea cred dar poate voi ma puteti ajuta

2 răspunsuri:
| CLAUDIU774 a răspuns:

Eu am 2. 01Ghz si 1. 50Gb RAM si-mi merge Dead space 1 pe cea mai slaba calitate POTI INCERCA EU CRED CA O SA-TI MEARGA!

| bogdanromanul explică (pentru CLAUDIU774):

Dead Space 1 mi-a mers me calitate normala l-am si terminat am facut comparatia pe site-ul Game Debate intre ce am eu si cerintele jocului si din seria dead space, DS 1 merge pe calitate medium sau hight(,, medium``din cauza placii video) si DS 2 pe low(tot din cauza aceasta) dar totusi multumesc ca ai raspuns