| Remus95 a întrebat:

Sal, am o problema mi-a disparut butonul back de la foldere si nu am umblat deloc in setari, cum il fac sa apara? cel mai bun raspuns funda

1 răspuns:
| andrey1991 a răspuns:

Daca nu ai facut tu nimica este posibil sa fi luat vreun virus. Si eu am patit ceva asemanator nu mai imi aparea freastra cand apasam ctrl+alt+delete. Da si tu un scan la partitia cu windowsu'
daca tot nu rezolvi cauta pe google in engleza bineinteles...stiu si eu ceva de genu "my back button is not clickable" si sigur vei gasi un raspuns, daca nu stii engleza eu folosesc google-chrome si are o optiune sa traduca orice site in romana. Bafta big grin