| mihayy124 a întrebat:

Am un calculator desktop pe care il folosesc mai mult la jocuri. Dar de curand nu stiu ce s-a intamplat ca imi iese afara din jocuri, se blocheaza. Am placa video Nvidia Geforce 9400 GT 3D, windows 7 ultimate si procesor Pentium dual core E5700 3. 00GHz. Ce as putea face?

3 răspunsuri:
| AndyDeiu a răspuns:

Detaliile privind componentele calculatorului nu ajuta deloc. laughing Evident conteaza daca joci un joc mai bun decat compul tau clar duce la o eroare..Si n-ai specificat daca se blocheaza toate jocurile majoritatea cateva sau doar unu straight face...

| mihayy124 explică (pentru AndyDeiu):

Doar Gta San Andreas Carbon 2012. Imi arata,, gta_sa has stopped working."

| swordfish a răspuns:

Incearca sa reinstalezi windowsul