| 273 a întrebat:

Salut TPU

Vreau sa stiu ce jocuri marfa merg pe PC-ul meu.

Cerințe:

Operating system: Windows 7 ultimate 32 bit ( cu service pack 1 )

Procesor :. Pentium(R) Dual-Core CPU. E5700. 3. 00GHz

RAM: 4 gb RAM ( 3.25 GB usable)

Placa video : NVIDIA GeForce GT 220 ( cu 2386 MB )

P.S : dau funda

Răspuns Câştigător
| Cristi714 a răspuns:

Salut.
Poți incerca aceste jocuri: Saints Row 2, 3; GTA San Andreas; GTA IV; Total Overdose; Asassins Creed 2, 3; Fifa 13, 14; Mafia 2; Batman Arkham City, Batman Arkham Origins; The Amagazin Spiderman 1; Far Cry 3; Max Payne 2, 3; Hitman Absolution; Skyrim.
Baftă!

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Nu prea multe, jocurile gen MMORPG, online ti-ar merge normal si ti-ar merge chiar bine pe low sau very low.

Sper ca te-am ajutat bro.

| TheOneTime a răspuns:

Salut, pe acest PC iti vor merge doar jocurile slabe gen Cs 1.6, CS:GO, Half life 2, dar si jocuri mai noi pe grafici low gen Crysis 2, poate un Gta 4 de 5 nu stiu ce sa zic.
Uite aici un video: https://www.youtube.com/watch?v=ke4YJKbTTC8

Sper ca te-am ajutat!

| 273 explică (pentru TheOneTime):

La GTA 4 trebuie sa ai 64 bit că sa il joci.Și CS GO. Il am in PC și merge bine ( incarca mai greu la background ) in rest e ok, dar mai aștept și altele răspunsuri și mă decid cui ii dau funda

| TheOneTime a răspuns (pentru 273):

Poti sa il joci si de pe 32 bit, intra aici:
http://www.tomshardware.co.uk/......phics.html

| 273 explică:

Vreau sa precizez că mă joc WarFrame cu setările pe medium și merge bine jocul..Nu am probleme. Că sa nu m-ai Ic de left 4 dead 2 sau brainbread.