| anonim_4396 a întrebat:

Am sters din greseala un program din "program files"... acum imi da eroare cand incerc sa-l dezinstalez din "Add or remove programs". in afara de a reinstala windowsul. pot sa-l sterg din calculator altfel?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Reinstalezi programul ca sa-si refaca fisierele din program files, pe urma il vei putea dezinstala normal.

| ionut1980 a răspuns:

Sau ii stergi registrii, dar e mai complicat

| anka a răspuns:

Intra in safe mode si il poti dezinstala de acolo.

| robyroby a răspuns:

Sau la " Add or remove " dai " Repair " la programul respectiv. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vezi daca programul sters este in Recycle Bin. Daca este, dai click dreapta pe el si apoi click pe Restore. Va merge la locul lui si il stergi apoi din "Add or remove". Sper sa reusesti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall aici ai toate programele din add or remove... cauta programul care l-ai sters si dai delete.

www.mirceabondar.com

| aberu a răspuns:

Incearca 'system restore to an earlier restore point'... merge intotdeauna. alege un timp care sa fie inainte de timpul cind ai facut greseala.