| Flesch_Ervin_1989 a întrebat:

Sal.ar putea sa ma informeze cineva mai detaliat despre ps3.de exemplu daca pot adapta hard extern si functioneaza bine, jocul trebuie instalat in aparat sau doar salvarile ochupa loc, pentru ce mai este nevoie de spatiu de stochare? chestia e ca vreau sa-mi iau si nu stiu sa decid intre 12 sau de 500 gb. daca cineva are raspunsurile la intrebarile mele sau orice alta informatie generala rog sami raspunda.multumiri anticipate

1 răspuns:
| vioreltt a răspuns:

Da, poti pune un hdd exterb, doar salvarile ocupa loc, jocurile merg foarte bine, si il recomand pe cel de 500 Gb
Multumesc!