| petru a întrebat:

Considerati ca este nu-cinstit sa cotateze raspunsurile la intrebarile mele, altul decat eu?
daca da atunci, va rog, procedati in consecinta!
cu multumiri anticipate
petru b./Cluj

Răspuns Câştigător
| cube a răspuns:

"Petru", daca eu de exemplu vad un raspus ca fiind catalogat de mine stupid, atunci asa il si votez. Daca un raspuns este cum spui tu "placut, util sau chiar bun" si este votat ca fiind stupid asta nu inseamna ca este si fals.
Poate ne dai si un exemplu de raspuns "placut, util sau chiar bun" in care a fost votat stupid. Si am sa ti gasesc si eu raspunsuri in care au fost votate cum trebuie sau contrar la ce ai spus tu.

3 răspunsuri:
| petru explică:

Multumesc,
insa eu, faceam referire la aratarea calitatii raspunsului.
adica:folositor, nefolositor, amuzant, etc deoarece desi unele raspunsuri sunt placute, utile chiar bune, cineva le pune calificative incorecte chiar suparatoaremai ales ca personal nu voi cota niciodata STUPID deoarece-l socot raufacator ( fata de o bunavointa) si chiardegradant
cu sarutari de mana, Doamna Oliana,
petru b./Cluj

| petru explică:

Domnule Cube,
am spus ca fiecare, dintre cei ce pun intrebari sa califice, el, nu altul. consider ca este cinstit/corect/demn( cred ca ma intelegeti, acum )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu iti premiezi raspunsul favorit in timp util, atunci se alege dupa punctajul celorlalti. trebuie sa urmaresti raspunsurile mai ales ca primesti notificare pe e-mail.