| Aly_9916 a întrebat:

Sal auziti mi-am tras un joc pokemon diamond si merge pe nintendo ds dar imi merge rauuuuuu! in reluare am vz pe net ca nintendo ds cere:2.4 eu am 2.8 256 ram eu am 1gb de ce un merge plsss ajutor. funda

1 răspuns:
| flautist1 a răspuns:

Ai consola Nintendo DS! daca ai am eu jocul pentru ea, ti-l pot trimite pe mess vrei? si apropo... eu am castigat jocul Pokemon Black la un concurs pe America, si vreau sa il vand - este 150 lei negociabil (in magazin il gasesti undeva la 200 lei, le fel si pe okazii.ro) - e ultimul joc aparut de la pokemon si e original. Pokemon Diamond e foarte vechi in comparatie cu pokemon black. Da un search pe google cu titlul Pokemon Black si vezi cum e...