| fifilini a întrebat:

La metin2 an lvl 7 si tine stiu sa folosesc magiile. Le-am pus in bara de jos am facut dublu click pe ele si nu merge, ce sa fac?

2 răspunsuri:
| TrixLove a răspuns:

Auci...
apasa pe v...asta iti deschide o fereastra. La fereastra aia, in partea de sus iti apar nu stiu cate patratele. apesi acolo, unde iti apare in patratelele alea un +. dai click pe +-ul ala pana se termina puctele. Cand faci lvl, mai castigi un punct de-ala. Bafta. Funda?

| Anon352 a răspuns:

1. Se da click dreapta nu dublu click sau numerele pe tastatura care scrie pe elewinking