| Andrei76402 a întrebat:

Sall,
Va rog sa ma ajutati cu ceva. Cand vreau sa fac G2 la magiile pentru metin2 dau pe ss si imi apare acolo ceva sa scriu si nu stiu ce. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| myself a răspuns:

Pai ai acoli scris deasupra spatiului unde trebuie sa completezi tu,, sau daca vrei poti sa te faci grad negativ si nu-ti va mai da sa scrii nimic(daca te faci rau e mai bine ca oricum ss iti ia din grad)

1 răspuns:
| misteryo2 a răspuns:

SALL stiu ceai de facut deci 1)este sa devii agresiv faci cu gradul asta 2)vezi acolo iti apare lista cu vrajile ce le ai la g1 si de acolo dai pe care vrei si trebuie sa fie doar un scris dupa ce dai continue bft Funditssa puppy dog eyes