| octha a întrebat:

Sal,cine ma ajuta si pe mine cu sunetul la pc? am o problema,imi arata acolo sunetul instalat,dar nu se aud casile, le-am schimbat, am pus si sistemul tot nu merge.care e problema? va rog ajutati-ma repede

1 răspuns:
| fabian21 a răspuns:

Pai mai antai verifica an spate la calculator sa vezi daca is puse bine sau castile or fi stricate sau calculatoru e prea slab nu stiu dar cheama un specialist ala cred care sanse mai mare decat tine.