| CoCo7 a întrebat:

Salut TpU! Am o problema cu sunetul din PC.Am instalat un Windows nou (windows7) si nu imi merge sunetu, adica imi merge dar cand vreau sa ascult o melodie se aude bagula si o gashaietura ceva de genu, si doar in bara imi arata ca merge sunetul. Ce sa fac ajutati-ma please.

Răspuns Câştigător
| Cristi19 a răspuns:

Instaleaza-ti driverul de sunet http://www.softulescu.net/2012/04/realtek-hd-audio-driver-268.html

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Instaleaza driverelewinking

| crystyciurea78 a răspuns:

Depinde de unde ai windowsu daca l-ai mai folosit nu tot is bune instaleza altul am avut aceeasi problema cu un windows incearca sa il schimbi