| xToxicLemon a întrebat:

Sal cine stie un metin pe care sa mearga switch bot? in afara de european si hammer. dau funda ceui mai bun raspuns tongue

Răspuns Câştigător
| AddyTakaBlack a răspuns:

Pfoa pai stai sa incep apollo, regal, the return of shadow metin2 real, nexodia stiu ca trebuia sa le aranjezz dar ma mai gandesc si spun

Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| Asiris23 a răspuns:

Man, incearca METIN2 PVP GM MODE e lv 250 start merge swich e plin serverul, e ffff smecher :X are 6/7 tot ce vrei tot cand faci caracter bani maximi(TOTUL COSTA 1 YANG) eventuri din 10 in 10 min vreo 40 GM (PRINTRE CARE EU [gm ajungi cu 5 eurolaughing ] asa, iteme ff tari la start joc primesti ORICE ARMURA/ARMA vrei;> bafta :! Funda? Apropo, swich merge perfect happy

Răspuns utilizator avertizat