| Richard11 a întrebat:

Sal, cum pot sa-mi fac sa-mi mearga jocurile mai bine adica imi spuneti este ceva programe sa faca sa mearga mai bine?

7 răspunsuri:
| cata_2510 a răspuns:

Pai ar fi 3d analyzer sau mai poti sa faci OC (Overclocked) la procesor adica ii mareste puterea.Vezi tu la tutoriale pe youtube daca nu stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=Ycs_Bf_9kr8&feature=youtu.be

Este un program Game Booster si te ajuta mult :)

| Michiō a răspuns:

Incearca gameboster mie imi merge foarte bine gta san andreas si am placa praff

| LeonardH a răspuns:

Click dreapta pe my computer apoi manage dai disk defragmenter selecteze partitia(de preferat toate, dar pe rand)si dai defragment sau dai clik dreapta pe my computer si dai la avanced si dupa aia scrie performance si dai la settings si dupa aia dai la adjust from best performace! Funda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeonardH):

Mane da calcu meu e in romana

| Richard11 explică (pentru LeonardH):

Man dar calcu meu e in romana

| Dubs a răspuns:

Incearca acest videoclip dar iti recomand doar, Game Booster, pentru ca, Advanced System Care, fonctioneaza doar temporar di am un cod de upgrade pentru Game Booster:44814-D56A7-A585F-873B2.Sper ca te-am ajutat. big grin

| DariusX14 a răspuns:

Salut.
Am si eu un laptop SAMSUNG.

Si as descarc niste jocuri si nu vreau sa le descarc daca nu imi merg

Windows 7 Home Premium

Rating: 4, 7 Windows Experience Index

Processor: Intel(R) Core(TM) i5- 2450M CPU, 2. 50GHZ

Installed memory (RAM): 6, 00GB

| FcSb_Andrey_1995 a răspuns:

Dar cum il instalez game boster ca sa mearga gta san andreas