| anonim_4396 a întrebat:

Imi spuneti va rog. de ce programe am nevoie ca sa imi mearga jocurile bine si sa nu se blocheze? big grin

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| VladCzR a răspuns:

Buna diana..in primul rand este necesar un pc cu cerinte apropiate de cele cerute..de exemplu u ai 2 gb ram un procesor 2.4 dual core si placa video de 512 mb nu poti juca jocuri cu cerinte procesor 2.8 dual +..placa 824+ si 4gb ram.
Si in al 2-lea rand nu exista programe/kit-uri pentru ce doresti tu.
Sper k ti-am fos de folos.Bafta iti doresc.

4 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Gamebooster happy
E foarte bun si accelereaza considerabil fps-ul (nu o sa ai lag) si inchide programele nefolositoare din pc cat timp il ti activat
Bafta!

| Diana2121 a răspuns (pentru Nero):

Mersi! big grin happy

| Nero a răspuns (pentru Diana2121):

O funda?

| Gabypwns a răspuns:

Singurul program, daca il pot numi asa este driverul la zi al placii video. Restul totul depinde de configuratia hardware a sistemului tau.