| Th3Li0N a întrebat:

Sal de ce cand intru in ori ce metin mi se restarteaza pc? dar numai la mt2 la ori care joc nu mi se restarteaza numai la metin2 va rog spuneti-mi de ce si ce sa fac sa ma pot juca fara sa mi se restarteze

1 răspuns:
| Ovydiw a răspuns:

Da exact asa am patit si eu.laughing uite ce trebuie sa faci, poate o sa ti se para absurd dar la mine merge 100%tongue
Deci pornesti metinu de 2 adica sa descizi 2 ferestre de metin (sa fie setat mod windows nu fullscreen) si dupa asta la prima pagina dai minimize (o bagi in bara) si joci pe a doua fereastra, daca nici asa nu merge deschizi 3 ferestre pe primele le ascunzi si joci pe a3a.
Nu stiu cum si de ce dar mie asa imi mergea*_*.
Incearca si o sa vezibig grin
Bafta!