| Alexw2jj a întrebat:

Sal de ceva vreme pc-ul nu mai porneste,nu se apinde Led-ul pe placa de baza,porneste cateodata singur,dar nu se deschide monitorul, sursa functioneaza, am incercat si cu alta sursa si la fel se comporta.Stie careva ce ar putea avea?

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Ar putea fi ars procesorul.Eu am patit ceva de genul si am aflat ca era procesoreul.Asa ca mi-am luat altul.Cheama pe cineva care se pricepe sau du unitatea la cineva pentru a o repara!

Bafta!