| Cromwell a întrebat:

Sal,fani MicroVolts imi puteti spune cum sa fac o arma albastra sau rosie,ele st verzi insa daca bag bani pot s ale iau si galben,insa cum ceilalti, playery le au albastre si rosii?

Răspuns Câştigător
| Gabriel_Bercan_1979 a răspuns:

Stiu eu. Trebuie doar sa le cumperi permanente si sa le upragdezi si daca ai bateria full faci arma albastra si iti consuma toata bateria

| Cromwell explică (pentru Gabriel_Bercan_1979):

Cu ce le upragdez happy?
vreau sanu donezbani reali

| Gabriel_Bercan_1979 a răspuns (pentru Cromwell):

Cu baterie
o castigi in lupte

4 răspunsuri:
| Gabriel_Bercan_1979 a răspuns:

Daca ai bateria full sau catva stii ca in meciuri primesti baterie 100 50 20 si se incarca bateria. Si daca le faci pana la catva le faci culoare

| Magzel422 a răspuns:

Stiu eu.Trebuie sa-ti iei armele nelimitate si paurma te uiti in inventar dai acolo pe arma si trebuie sa-ti apara inject energy dai acolo dar trebuie sa ai bateria full incarcata si sa ai mp.Armele rosii sunt numai dc ai rt.