| CRISTIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII a întrebat:

Sal imi puteti dc nu imi merge fifa 2008 cand intru imi arata ecranu negru am o placa via 3sg unichrome driver de 64 ram 512 si procesor 3.06ghz?

Răspuns Câştigător
| manda a răspuns:

E din cauza placi video ca am avut si eu asa si nu imi mergea chiar daca la cerintele jokului merge si cu 64, iti trebuie o placa video mai buna

| Băă_Danny_1994 a răspuns (pentru manda):

Placa video de 128 e bun?

5 răspunsuri:
| alex1cristian a răspuns:

Nu e adevarat nu merge pentru ca(trebuie sa urmezi pasii urmatori):mai intai il bagi in demon tools dupa ce il instalezi si il bagi intru folder(facut de tine nou de preferabil fifa 2008)intru fisier iti apare CRACK yey craku si il bagi in folder(fifa 2008)si o sati mearga sigur 100%winkingsper ca te-am ajutat funda?:*:X

| Lucian_4316 a răspuns:

Nu este compatibil

| Rachita_Costy_1998 a răspuns:

Eu am un notebook: ram 1 gb placa video nu stiu da oricum mai mare de 128 cred. Si nu imi merge nici un fel de fifa nici 2002 demo. ce imi trebuie?

| Masyy_Marius_1997 a răspuns:

Imi cere grafica aceelerata la fifa 08 dc?