| TearsOfBlood a întrebat:

Sal.Joc un metin2 privat(4yoursmt2).Cand il deschid si intru sa selectez caracterul si dau start ma baga la ecranul de incarcare si dupa apare doar lumea si se blocheaza si ma scoate din joc.Imi arata o eroare cu multe semne de intrebare si cu variantele yes si no. Am incercat sa il dezinstalez si sa il instalez la loc si a mers prima oara dar acum nu mai merge.

2 răspunsuri:
| Allexinno1988 a răspuns:

Sal probabil ca gresesti undeva la instalare incaeca din nou cu mai multa atentie si vezi ce erori it da

| m1haytza a răspuns:

Sall incearca sa mai faci un caracter pe contul ala si vezi daca pa testi la fell...asa am patit si eu si mi-am facut alt caracter si m-am jucat pe el vreo 3 zile si dpa mi-a mers si celalt caracter..acm depinde daca e aceeasi problema pe care am avut-o eu. oricum succes