| AlexNc a întrebat:

Sal, ma chinui de mult timp sa descarc un cod de cs 1.6 mai ales wall si toate sunt virusate straight face. daca stiti vreun cod nevirusat puteti sa`mi spuneti cum se numeste sau sa`mi lasati linkul de descarcare? big grin

Răspuns Câştigător
| Santo2190 a răspuns:

Poftim link pentru wall: http://www.filehost.ro/29216757/wall_cs_exe/

manual de utilizare:
deschizi counter-strike
il pui in bara [cu butonul dintre alt si ctrl]
deschizi wall
intri in cs [care l-ai lasat in bara]
astepti 5-10 secunde
il pui din nou in bara [cu butonul dintre alt si ctrl]
apesi pe ok la fereastra nou aparuta
intri in cs si gata ai wall
succes [sfat nu folosi coduri:)]

| AlexNc explică (pentru Santo2190):

Are virusi crying(

| Santo2190 a răspuns (pentru AlexNc):

Nu arestraight face
nu va inteleg oameni buni
orice [wall, aim...] este detectat ca virusoh go on

| AlexNc explică (pentru Santo2190):

Mie asa imi spune nortonul...

| Santo2190 a răspuns (pentru AlexNc):

Ok...atunci in viata ta nu vei avea un hack [functionalon the phone bafta

| SaKalu_LyVyu_1994 a răspuns (pentru Santo2190):

Ba las vrajeala... codurile astea sunt full de virusii. daca zici tu ca nu are baga un cod si ai sa vezi ce patesti dupa 3 zile.hee hee ati faci varza pc-ul.

| SaKalu_LyVyu_1994 a răspuns (pentru Santo2190):

Ba lasa vrajeala... codurile astea sunt full de virusii. daca zici tu ca nu are baga un cod si ai sa vezi ce patesti dupa 3 zile.hee hee ati faci varza pc-ul.