| susanumarian a întrebat:

Sal spuneti-mi si mie va rog cum pot juca gta 4 lcpdfr spuneti-mi tot ce-mi trebuie sa am. Am jocu cumparat cemi mai trebuie.

2 răspunsuri:
| ReDoNe2910 a răspuns:

Pai gta 4 se joaca asa: ca sa mergi in fata apesi W, ca sa mergi in spate S, in stanga A, in dreapta D, daca vrei sa furi masini apesi enter daca esti in fata ei sau F daca esti langa ea si masina e oprita. Funda?

| susanumarian explică (pentru ReDoNe2910):

Ce cer eu si ce dai tu. tu ai raspuns pentru puncte nu pentru ajutor