| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare natiune! Domnilor,stie cineva vreun patch,program sau ceva de genu',sau vreun truc,setare,cum vreti voi sa ii spuneti,pentru a rezolva problema lagg-ului in jocul pc "BRINK"? Ca ma cam enerveaza,frate,pana si in campanie cand joc,are lag, si nu stiu ce draq sa fac..il dau si pe rezolutie mai mica,si tot degeaba,cred ca e de felul in care a fost sharuit,ca cerintele jocului,cat de cat le indeplinesc! Daca siti ceva,ziceti-mi si mie,va rog,dati-mi link,sau explicatie,ori idee,orice, ok? Bafto dello delloooo!

2 răspunsuri:
| gmxromania78 a răspuns:

Poate ai placa video mai slaba sau ramii, procesorul. Unul dintre acestea poate nu este destul de puternic. Unde te aflii tu in joc poate sunt mult prea multe efecte. Incearca sa indrepti mouse-ul in jos (uita-te-n jos cu personajul care joci ) si incearca sa mergi, mai are lag?

| Stefan_Bagdan_1985 explică (pentru gmxromania78):

Are,dar mai putin,cam in stilul asta il si joc...dar am vazut pe forumuri ca nu numai la mine sunt probleme cu jocul asta,mai toata lumea, pana si cei cu pc-uri mai puternice, au un pic de lag! Si eu incercam sa gasesc pe cineva care a rezolvat aceasta problema, daca exista.laughing) Mersi, oricum!