| Stefan_Bagdan_1985 a întrebat:

Sal'tare TPU-istilor! Am si eu o nedumerire,si anume,daca dau debifez sau cum vreti voi sa ii ziceti,sau sai ii dau "disable" la "windows event log",ce se intampla? Ca am vazut intr-un clip pe youtube,ca daca il debifez,si dupa sa dau restart pc-ului,nu mai am lag cand ma joc.Dar am citit si altceva,ca nu ar fi bine, asa e? Si ce se iintampla daca fac asa? Sanatate si bafto dello delloooooo!

1 răspuns:
| JusTicE a răspuns:

Treaba asta cu Windows Event Log si Collector am vazut la Gta4 spuneau unii ca scade din lag...
Nu are absolut nimic daca dai disable, daca in primele zile nu iti da Blue Screen Of Death, inseamna ca sistemul e imun la debifarea acelei optiuni.
Sper ca te-am ajutat sau cel putin am incercat.
Toate cele bune.