| AlexShadow26 a întrebat:

Sal TPU am facut un video la call of duty4 mw online http://www.youtube.com/watch?v=nbwV3i_8JSk&feature=chann el_video_title daca va place lasati like si abonativa

2 răspunsuri:
| asdasdasdasdasdsa a răspuns:

Bai frate deci ma faci sa rad cu lacrimi :]]. AaAAAAaa grenadaaa. aa m-a luatsad :]]. Si imi place utie vreau sa joc si eu cu voi. Sunteti chiar oameni de treaba am 14 ani ma numesc luigi si ma poti gasi la id voolume3 tongue. Daca e acolo imi zici si mie cum sa iau jocu etc tongue. Si ne auzim pe mes iti mai zic id meu e voolume3, am si id de skype care este NathanXDC3, am si teamspeack. Ca intimp ce jucam sa si vorbim acum ma conectez la contul depe yt sa iti dau like si sa ma aboenz si ma uit incontinuare happy SALL

| asdasdasdasdasdsa a răspuns (pentru asdasdasdasdasdsa):

A da si vreau sa iti zic ca am 9 ani de cs 2 ani de crossfire tongue. Si am mai jucat jocuri de shoot inclusiv MW. A da frate faza :-s. Uiteeeel la geam la geam. Dau cu grenadaaa. Hm. sper ca am nimerit bine gaura! oh go on Gaura oh go on? straight face :O. Daa te-ai prins tu :]]]]?