| iflroin1999 a întrebat:

Am o intrebare pentru cei care joaca sau au jucat fifa 10. As vrea si eu sa stiu la ce echipe pot gasi urmatori jucatori : Latovlevic, Mutu, Gardos, Ronaldhinio, Dayro Moreno si Nikolic. De curand mi-am loat fifa 10 si am loat si acel program pentru a adaugaa li 1, 2, 3si4 la fifa 10. Va rog spuneti-mi unde ii gasesc plzz. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IndiferentXD a răspuns:

Latlovevic -(Poli Timisoara sau Gloria Bistrita)
Mutu - Fiorentina
Ronaldinho - Ac Milan
Dayro Moreno - nu este in fifa 10, in 2010 joaca la Once Caldas in Columbia iar campionatul nu este inclus in fifa)
Nikolic (Poli Timisoara, Lierse sau Roesalare ->amandoua din Belgia)
Gardos - in mod normal la Concordia Chiajna depinde daca a fost adaugat jocului el chiar in 2010 a venit la Chiajna.