| alexradu0 a întrebat:

Sal TPU. am o intrebare pentru voi. vreau sa joc si eu metin2 alaska si nu prea stiu detalii despre acest metin. ceea ce va cer este sa imi spuneti si mie care e lv max, cum cresti, daca sunt bonusuri sau nu. astept raspuns. cel mai bun raspuns primeste funda big grin

2 răspunsuri:
| bitosu77 a răspuns:

Mai am jucat maxim e 107 stiu bine e smecher dar sun copii mai rai si mai nendanatici
la magazine nu sunt chesti bune nici otel nu e mai fac eventuri uneori dar rar n-am ce sa zic de e lda e asa si asa asta e raspunsul meu laughing))