| Gabryel133 a întrebat:

Sal TPU, am o nelamurire: eu caut sa fac meciuri libere cu clanu meu de cs 1.6 si absolut toti imi recomanda mirc undernet sau pgl.ro dar cand intru pe site-urile alea nu vad nici un fel de clanuri... scriu si la search acolo clanuri cs 1.6 si nu imi dai nimic, am vazut doar clanuri gen: IGG, Eq, TEG etc. Eu vreau clanuri de cs 1.6 amatoare nu din astea. Daca stiti voi vreun site bun? FUNDA poate aveti chiar voi clan

4 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Ca sa gasesti meciuri trebuie sa-ti descarci programul mIRC la care ii setezi serverul undernet, dupa care dai /join #pgl.ro ca sa intri pe canalul lor de mirc.

| Gabryel133 explică (pentru Zangetsu):

Am facut tot ce mi-ai spus tu dar cand dau #pgl.ro ma da intr-un chat... si sunt doar eu cu inca unu care nu vb... asa ar trebui sa fie?

| Zangetsu a răspuns (pentru Gabryel133):

Oh. ar trebui sa fie zeci de oameni pe canal, cred ca ai gresit serverul.

| Poteaca_Yonutz_1994 a răspuns:

Sall TPU si gabryel vr un clan bun? http://zaleilaz.freeforums.tv/ aici este link-ul de cerere contact detinator clan stefanmagareata@yahoo.com te asteptam cu drag