| Anonymus3000 a întrebat:

Am o problema: Azi mi-am reinstalat windowsul 7 si acum nu mai imi merg jocurile precut lol, metin2, etc.Zice ceve da 3d cred ca e da la placa video nu stiu. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Vl4dootz a răspuns:

Ai instalat driverul de la placa video?

| ღMalynutzaღDeeaღ a răspuns:

Instaleaza driverele, le gasesti si pe internet daca nu le ai pe CD, trebuie sa specifici pentru ce tip de windows ai nevoie si gata big grin nu dureaza mult si e simplu, cred ca e mai complicat sa bagi mt2ro decat un driver laughing. Bafta si sper ca te-am ajutat!