| Olivian007 a întrebat:

Problema mea e urmatoarea, si imi cer scuze de categorie, imi merge in lag multe jocuri, gen metin2, cateodata, stiu ca trebuie reinstalat windowsul, dar alta varianta? Am 4 rami, procesor 2.6 DUAL CORE[Cred ca inseamna 5.2],placa video nededicata 1.6 GB...Sau pe google cateodata.Ce pot face? FUNDA DIRECT.

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Adică dă share din ram ai vrut să zici.Problema e de la sistemul de operare că o aplicație(care poate fi un virus, keylogger, etc) ce ruleaza în backround îti ține CPU-ul pe 80-90%.Vezi în teask manager ce îti apare, și apoi de a hardware-ul ce nu îi făcut pentru gamming.
O devirusare nu ar strica mai ales daca știi că folosești jocuri furate de p torrenze sau filelisti(intenționat scris așa), precum și o rsoftare cu distrugerea și recereerea sectorului de boot, si logic apoi făra loadere la windows, și fara jocuri furate, ca o să te întorci de unde ai plecat.Succes

| Darius392 a răspuns:

Nu ai cerinte destule pe PC.

| Olivian007 explică (pentru Darius392):

Esti paralel pe langa.Nu-mi merge metin la asa cerinte?rolling on the floor) Mi-ar merge la hard, metinul cere placa video de 64 MB, iar eu am 1.6 GB.Nu te mai baga, noob.

| 0Andrew0 a răspuns:

Poate ai un virus.Nu ar trebuie sa ai lagg la un asa pc bun.

| magazindecadouri a răspuns:

Salut, cel mai bine faci o reinstalare de sistem de operare, apoi instalezi driverele care ar trebui sa le ai la zi, placa video este onboard?