| kkdand23 a întrebat:

Sal TPU, am o problema cu controller ul meu. De cand am introdus sidiul care a venit odata cu controllerul nu mai imi merge. De exemplu in fifa nu mai pot apasa pe nici un buton, iar la status scrie ca, conexiunea e perfect. Cum pot sa rezolv?,

Răspuns Câştigător
| Adrian926a a răspuns:

Controler-ul de la pc sau de la consola xbox sau ps.
daca de la pc trebuie sa dezinstalezi driverul de la controler, il gasesti in device manager, dupa ce l-ai dezinstalat reconectezi controlerul si astepti sa se faca update si sa nu mai bagi cd-ul de la controler probabil pc-ul nu este compatibil cu acel driver.

| Adrian926a a răspuns (pentru Adrian926a):

Sper ca ai rezolvat problema

1 răspuns: