| aditzzza a întrebat:

Sal TPU. am o problema cu messul. nu stiu ce sa ma mai fac cu el. tot imi da o eroare cu ceva "script" :-s si nu stiu ce sa fac. am dezinstalat si instalat iar messul de nu stiu cate ori. dar nu stiu ce sa ma fac cu eroare aia. cand primesc un buzz, cand pun un link de pe youtube la cineva si cand intru pe cineva pe mess imi da eroarea aia. ce sa fac?

1 răspuns:
| Amidamaru a răspuns:

Salut! Eu zic sa iiti instalezi Yahoo Mesenger 11 e cel mai nou si sigur o sa iti mearga uite si un link de download http://messenger.yahoo.com/download/ funtita?