| TearsOfBlood a întrebat:

Sal TPU!
Am o problema la jocul Nfs Most Wanted.
Cand il pornesc merge ca si cum ar fi in reluare tot si se blocheaza...
Filmuletelemerg repede...
L-am luat de pe net si era ripat in winrar(deja instalat)
Problema e ca atunci cand incerc sa il instalez imi zice la directx ca nu are semnatura digitala ceva de genu din windows...
Si nu pot sa il instalez decat i-am dat wizard,mi s-a copiat,am pus fisierele din folderu cu directx si l-am pornit...
Apropo configurare pc: sistem operare windows home edition 5.1 build 2600),RAM 1GB, Viteza procesor 1.6 ghz, placa video Mobile Intel(R) 945 Chipset family,Laptop acer,model aoa150,versiune directx, directx9.oc.

1 răspuns:
| userr a răspuns:

Problema e la grafica laptopului tau.Placile,,mobile Intel'' sunt de prosta calitate au doar 64 mb memorie dedicata!