| FlorinFindus a întrebat:

Sal TPU Am o problema scaitoare
Deci totu a inceput cand a venit vara cu calduri mari
Cand intru intr-un joc sa film sta 32 minute joc fara problema apoi imi merge in reluare ( scadat se misca ca dracu)
Ce pot face am verificat temperatura urca pana la 50 grade
1.Cum pot rezolva?
2.Sa fie posibil sa fie de la calduri adica de la temperataura de afara findca pana nu sa fie cald nu facea asa.
3.Sistem Information
32mb placa video
521 mb ram
Intel core procesor pentium 1. 400mhz
Nu ziceti ca e mic sau dai foc... stiu
OS: WINDOWS XP
si sunt pe laptop Dell latitude d600
Fundita

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este posibil din cauza vremii
un sfat incerca sa iti cumper un cooling pad

| Azian a răspuns:

Cand se supra incalzeste procesorul patesti asa! Tu il tii pe o suprafata plata in care laptopul nu are loc suficient pentru a trage aer prin cooler! Incearca sa bagi ceva sub el sa il tii la inaltime de 5 cm!