| piratuu a întrebat:

Mi-am luat left 4 dead 1.0.2.9 si cand sa intru in el, apare ecran NEGRU. Sunetul se aude. Va rog frumos CE SA FAC? Funda mare si un vot pentru cel mai bun raspuns. Mentionez ca am un Dell latitude d600 cu Windows xp, procesor Intel Pentium M si 1 GB RAM.

2 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=23&game=Left%204%20Dead

din specificatiile laptop-ului Frecventa procesor (MHz)1600(1.6GHZ) mhz si ai nevoie minim de Pentium 4, 2. 8GHz.

| piratuu explică:

Am vazut pe un site daca-mi merge jocul si mi-a aratat ca procesorul si RAM-ul sunt bune. Doar driveru' de video nu e bun.