| AugustinFiltru a întrebat:

Am un laptop DELL Latitude D600 si as vrea sa stiu de unde pot descarca drivere pentru bloetooth!

Dau funda promit!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Pentru windows XP -> http://support.dell.com/......slist.aspx

Click pe-> NETWORK (22)si descarci al cincilea driver -> TrueMobile-300 Bluetooth Internal Card.
Bafta!

| Th33ldeRg0d a răspuns:

Pui o intrebare de x ori, dar nu citesti raspunsurile de la intrebarile anterioare!
Vezi ca ti-am dat link in intrebarea in care cereai driver usb 2.0.

| AugustinFiltru explică:

Si ca sa fie clar nu m dat de mia mult ori aceeasi intreare
asta e total diferita
asa ca invata sa citesti