| max72 a întrebat:

Sal, TPU, am si eu doua intrebari legate de minecraft!
1. Se pot adauga skinuri la caini in pe, iar daca da cum?
2. Acum la versiunea 1.7.9 pentru PC tot legat de caini, ceva moduri, ca am vazut pe net cum unul adauga skin la caine, ii punea cainelui mancare in inventar, potiuni pt. rezistenta la mai multe..., stie cineva ceva( link + explicatii la instalare)?

Dau funda!

2 răspunsuri:
| RazvanelStefanel a răspuns:

1 nu cred asa ceva poate unde ai vazut are texture patch sau shader sau mod pentru skin la caine
2cu ce te-ar ajuta sau avantaja chestia asta e risipa de timp sa pui niste moduri pentru asa ceva .....cainele n uprea te ajuta in joc e mai mult chiar de bibelou asa ca nu merita

| max72 explică:

Pai eu am intrebat altceva, daca se poate imi explici si mie ca am terminat deja minecraftul si de aceea as dori sa bag skinuri la caini si sa ii modez pentru ai upgrada