| Busy95 a întrebat:

Sal TPU am si eu o intrebare legat de windows 7 big grin as vrea sa mi-l bag pe pc

am Amd Sempron(tm) Processor 3600+ 2, 01Gh

am 1, 87GB

Placa Getforce 6150 Memoire 512

Miar merge bine big grin windows 7 pe el big grin da sa mearga si ceva jocuri cum ar fi cs si fifa... si am si pe monitor Eblema de la Windows 7 si imi scrie Compatibile with big grin

Răspuns Câştigător
| TTTeofiLLL a răspuns:

Se pare ca tiar mierge da te-as sfatui sa nu il bagi ca iti rupe mai mult de jum de memorie (are cerinte mari). Teas sfatui un windows xp e mai bun deoarece pc-u iti poate rula mult mai repede si are cerinte mici si iti pot merge de 2x mai multe jocuri si 2x mai bine (fara lag). Daca te-am ajutat poti ceda o funda big grinbig grinbig grin. Daca nu imi pare rau de raspuns degeaba tongue big grin P.S BFT