| darkusss a întrebat:

am si eu o intrebare: pe un sistem din asta,: 2 gb ddr2, procesor amd athlon 2210 si frecventa de 2200. si o placa video sapphire ati radeon hd 5450, la cat fps mi-ar merge assassin crees 3 macar la low settings. cat fps as lua cu sistemu asta?
la crisys 2 aceeasi intrebare cat fps la low cu totul?
DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| javiga a răspuns:

Salut,assassin's creed 3 nici nu o sa iti ruleze pe sistemul tau, pentru ca nu suporta placa video si processorul! Dar Crysis 2 are o sansa sa iti mearga cu 15-25fps in cel mai bun caz. funda?