| blackandwhite2000 a întrebat:

As vrea sa imi fac un site/blog... dar nu stiu despre ce ar putea fi imi dati niste ideii care sa fie rentabile (adica sa nu mai fie inca un milion de acelasi fel)? Nu m-am gandit inca la bani pe care i-as putea castiga sau ceva de genul dar am luat in considerare si acest aspect.

Răspuns Câştigător
| IFlorin97 a răspuns:

Daca vrei sa incepi un blog free insearca blogspot.ro
daca vrei sa faci un site serios foloseste hostinger.ro

2 răspunsuri:
| Brotacelul a răspuns:

Blog iti recomand sa-ti faci pe www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit si-ti ofera destul de multe posibilitati comparativ cu alte platforme de profil.
In ceea ce priveste subiectul - asta trebuie sa fie doar decizia ta - important e sa fie un subiect de care sa-ti faca placere sa scrii (la urma urmei, asta e secretul - sa faci din pasiune;) )

| GabyB94 a răspuns:

Pentru site si blog vezi www.webnode.ro
Cat despre ce sa fie, cel mai bine te apuci sa scrii despre ceva ce te pricepi, ca asa am putea spune sa scrii despre viata pe Pluto, dar nu stiu daca te-ai descurca. Dar daca te apuci sa scrii fictiune despre viata pe Pluto ca si cum ar fi pe bune eu te-as citi. Cred ca ar fi distractiv.