| Vlad102873 a întrebat:

Sal TPU, As vrea sa va spun ca am un cont de steam cu CSGo si am primit mesaj sa fac un trade pe 3 arme de ale mele pe 15 USD si am acceptat, el a primit armele dar nu am primit banii si i-am dat report, si mi-a aratat ca Asistenta Steam se ocupa, ceva gen, oare el si-a luat report pentru inselaciuni in trade mai ales ca mi-a dat block si si-a schimbat numele?

Răspuns Câştigător
| Adoo a răspuns:

Ai luat scam...
Daca i-ai dat report celui in cauza, e bine, se vor ocupa cei de la Steam.
Deocamdata nu mai ai ce face, asteapta mesajul de la steam sau de la valve si roaga-te sa-ti dea inapoi armele laughing! Bafta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adoo):

Cati oameni gresiti exista pe lumea asta!

1 răspuns: