| Pavel_Ginu_1995 a întrebat:

Sal TPU as vrea si eu un cont de transformice sa aiba cateva fisturi saveuri si sa aiba lucruri nu mute dar nici putine si daca vrea cineva ceva in schimbul contului dau conturi de metin pe diferite servere dar daca imi dati conntul sa-mi dati si codul care sa schimb parola

4 răspunsuri:
| anononymos a răspuns:

Cont:Gopetardo
parola:mathiy15

cont:Vladmicevlad
parola:sobolan1

Cont:Groelando
PAROLA :alexandra123

Cont: Aramida
Parola: misto12345

| caliniulian a răspuns:

Nume de utilizator:webkinzro
parola: webkinzro

| MaxyMaximMax a răspuns:

Stiu o gramada de conturi IDbig grinjalexfumi passtongueokemon123 ID:Virusulxz pass:thebest11 ID:Andreearko pass: arsenalfan1 Sper ca te-am ajutat si sper sa-mi dau conturile de metin laughing