| NewTerminator a întrebat:

Sal TPU

care a folosit m2bob, stie alt hack asemanator de level bot pentru ca asta s-a facut pe beni si e prea scump.

si

cand incerc sa deschid item shopul(de pe banutul ala rotitor) imi apare fereastra alba si imi zice ca sesiunea a expirat si sa reincerc.

plz help macar pentu item shop.

3 răspunsuri:
| NewTerminator explică:

Da am incercat si de ieri e pe bani s-a facut update la versiunea 2.0 si e pe bani

| cristimx a răspuns:

Cum adic e pe bani? de cand? ca eu l-am luat acum 4 zile si nu era pe banihappy...Si cu item shop ai incercat sa pornesti metinu normal? adica fara hack...

| HwK94 a răspuns:

Frate stiu ca imi dai funda aici. puneti ora si minutele corecte la ceas si ziua-luna-anul corect, si va disparea aceasta problema