| PuFiLiCi98 a întrebat:

Cine are un trade hack si hack dinacela de boti? Sa faca ei level automat, sa omoare singur, sa adune itemele dp jos? Dau funda. Pentru metin2 ro. Sa nu fie keylogger ca am antivirus happy.

3 răspunsuri:
| DjBitzu a răspuns:

Eu nu am hack de ala dar am hack de furat conturi daca ti-e lene sa cresti id meu de mess gabitzumrtl@yahoo.com

| Softuuu a răspuns:

TRADEHACK nu prea se gaseste unu prea bun, dar eu joc pe Lupus cu un hack numit M2BOB! site. m2bob.eu dar ai vreo intrebare pentru instalarea lui dai add la mosor.alexander@yahoo.com

P.S: Acest m2bob contine: LevelBOT, FishBOT, ShopBOT, BufBot si FarmBOT.

| PuFiLiCi98 explică (pentru Softuuu):

M2 bob are cal troian.happy, nu mersitongue