| Help4All a întrebat:

Sal TPU cum abordez un adversar pe fifa 2011? pe ce butoane mai exact pot sa abordez adica sa fac tackling cel mai bun raspuns funda!

4 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Daca vrei tackling dur adica intrare prin alunecare pe A sau space si tackling doar la minge pe d sau s. Depinde de controale.

| Help4All explică (pentru razvyaga):

Stiu si eu asa man da sa fie tackling din ala cu S si sa ii iau mingea din prima

| razvyaga a răspuns (pentru Help4All):

TI apasat pe S.

| Help4All explică:

Sa fie cat mai rapid tacklingul si mai multe sanse de reusita la acel tackling.