| JoinTu a întrebat:

Sal TPU cum imi fac cont la wolf team? Dau la register, imi scriu username (merge) dar cand scriu parola...nu imi merge. Ori ce parola as scrie nu imi merge, imi zice: Your Password needs to be at least 8 characters long. You need 1 Number, 1 Lowercase and 1 Uppercase Letter. Ce trebuie sa fac? Sau dati-mi idei de parole.

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Your Password needs to be at least 8 characters long. You need 1 Number, 1 Lowercase and 1 Uppercase Letter inseamna asta: Parola Dumneavoastra trebuie sa contina cel putin 8 caractere. Trebuie sa contina 1 numar, o litera mica si o litera mare. Daca tot nu merge sa faci cont sa imi zici, mi se pare ca am eu cont (dar nu am jucat niciodata).

2 răspunsuri:
| Iuliu_Suciu_1992 a răspuns:

Mah parola are nevoie de cifre, litere mici, litere mari
exemplu: Iamawesome55

| Trad_Bro_1997 a răspuns:

Fa cum am facut si eu : Megusta22 iti trebuie doar o litera mare la inceput si un numar si iti merge big grin