| alexjurjut a întrebat:

as vrea sa ma apuc de Star Wars the old republic si nu ma lasa sa fac parola imi zice asa : Password must include 1 uppercase letter, 1 lowercase letter and 1 number; cannot match display name or use certain special characters. Am incercat tot felul' de parola de ex: Password20$ si Indetific@yahoo. de ce nu pot sa-mi fac parola sa mearga?

Răspuns Câştigător
| raikidd a răspuns:

Si nu mai pune semne expemplu "@,%,!, #,%, etc" FARA SEMNE

4 răspunsuri:
| raikidd a răspuns:

Password must include 1 uppercase letter, 1 lowercase letter and 1 number
Adica
Parola trebuie sa includa 1 litera mare, 1 litera mica, 1 cifra

| raikidd a răspuns (pentru raikidd):

Si nu mai pune semne expemplu "@,%,!, #,%, etc" FARA SEMNE

| alexjurjut explică:

Nici un raspuns? crying

| alexjurjut explică:

Poti sa-mi dai te rog un exemplu?

| alexjurjut explică:

Stii. mai bine intra pe site : http://www.swtor.com/ si vezi ce parola e buna si sa mi-o dai si mie
Iti dau fundita:)