| Elias-Matei_Lorint_1990 a întrebat:

Cum ma pot conecta la un meci de fifa 11 cu GameRanger (stiu ca trebuie sa intru in lobby dupa da start si merge m dar cand vreau sa intru in meciul LAN imi da eroarea connection has time out)Funda!

Răspuns Câştigător
| DsiEplayONE a răspuns:

Ori este o problema la internetul vostru, ori unul dintre voi are alte fisiere in fifa si de aceea nu poate juca, trebuie sa aveti fifa la fel, ma refer in fisiere si eu am patit cu cineva ca jucam cu transferuri din 2014 la jucatori iar celalalt il avea default si nu mergea.